Mávací vlaječky a carflagy


Vlajka jen tak do ruky? Pak sáhněte po mávacích vlaječkách, které mají speciální držátko do ruky.


Vlaječka má velikost asi 20 x 30 cm. Využít jde na různé firemní akce a prezentace, sportovní klání, též jako výzdoba prodejních ploch, při pořádání kulturních akcí nebo třeba pro volební kampaně.

Carflag je ideálním reklamním prostředkem pro prodejce nových a ojetých vozidel, autopůjčovny, ale také pro fan kluby. Na Carflag vám natiskneme logo firmy, sportovního klubu, ale i státní vlajku nebo informace pro zákazníky. Záleží na vás.


Chcete carflag? Pak máme dvě varianty:

Kapka – tento typ carflagu vám zajistí viditelnost a čitelnost reklamního motivu i v úplném bezvětří. Jedná se o držák s vlajkou ve tvaru kapky, která se připevní na horní hranu bočního skla automobilu. Konstrukce je černá a skládá se ze dvou ohebných prutů, včetně plastového držáku, který zajišťuje otáčení.

Rovná vlajka – jedná se o plastový držák s obdélníkovou vlajkou o velikosti cca 30 x 20 cm nebo 40 x 30 cm. Tento carflag je určený pro připevnění na horní hranu bočního skla automobilu. Konstrukce je bílá, délka tyčky je 33 nebo 43 cm.
    
Upevnění obou typů carflagů je velmi jednoduché a rychlé. Otevřete boční okénko, nasadíte držák s vlajkou na horní hranu skla a zavřete okno. Carflagy jsou určené pouze na stojící automobily.


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 4